0 252 313 4224 - 0532 111 3246

info@echopropertiesbodrum.com

Hakkında

Hakkımızda

Echo Properties, Bodrum’un muhteşem coğrafyasında ev sahibi olmak, ev kiralamak, evini satmak ya da kiralamak isteyenlerin güvenerek danıştıkları bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiye özel hizmet veren kurumsal bir firma olan Echo Properties, doğru gayrimenkulü, doğru kişiyle buluşturma konusunda yüzde yüz başarı sağlamaktadır.

Tanımadığımız bir coğrafyada emlak alım- satım işleri her zaman korkutucu gelmiştir. Bu yüzdendir ki biz, sizin korkularınızı gidermek adına önceliğimize karşılıklı güven ilkesini koymaktayız. Yıllardır müşterilerin memnuniyetiyle onore olan firmamız, bu anlamda güven ve memnuniyet kelimelerini hizmetlerimizin temeli saymaktayız.

Emlak piyasası ülkemiz için bir lokomatif işlevi üstlenmektedir. Bu yüzden de doğru yerde doğru yatırım yapmak için uzmanların görüşleri çok değerlidir. Biz sizi, değerini yitirmeyen emlaklarla buluşturmanın gururunu yaşarken siz de yaptığınız yatırımın keyfini süreceksiniz.

Emlak alımı kadar emlak kiralamada da Bodrum’un en etkin emlak danışmanlık şirketi olan Echo Properties, sizi Bodrum’da uygun fiyatlı ev ya da Bodrum’da uygun fiyatlı dükkan kiralama işlerinizde de yalnız bırakmamaktadır.

Değerinde satılmış emlağınızın iç huzurunu yaşamak için de bize danışabilirsiniz. Bodrum’da satılık evi olanların bizi tercih etme sebeplerinin başında da bu iç huzuru gelmektedir. İşte sizin bu memnuniyetiniz, bizim için en kıymetli şey.

Özellikle pandemi koşullarında artan sezonluk ev kiralama talepleriniz için de Echo properties emlak danışmanlık şirketi olarak yanınızdayız. Bodrum içinde sezonluk ev kiralama ihtiyacınız varsa bize danışmanız, istediğiniz şartlarda eve kolaylıkla ulaşma lüksünü yaşatacaktır size.

Sonuç olarak biz kim miyiz. Bodrum’daki en güvenilir ve en tecrübeli emlak şirketiyiz. Bodrum içi ve çevresinde tüm emlak alım satım işlerinde, sizi yalnız bırakmayan, güveninizi suiistimal edecek işletmelerden sizi koruyacak kişileriz. Çünkü bizim için öncelik sizin kendinizi emin ellerde hissetmenizdir. Bu yüzden hizmet ilkemiz; güven, müşteri memnuniyetinin verdiği huzur ve bu günü düşünen değil geleceğe dönük yatırım.

Bu anlamda Bodrum’da satılık ev, Bodrum’da kiralık ev ve Bodrum’da sezonluk kiralık ev taleplerinizde öncelikli adresiniz olmaya adayız.
Gelin tanışalım, geleceğe dönük yatırımlarınızı birlikte yapalım.

alt